Kliknij w dodatkowe zdjęcie

Opis produktu

Luksusowa półka łazienkowa wykonana z chromowanego mosiądzu, marki Yoka Home. Wieloetapowy proces chromowania mosiądzu na wysoki połysk. Półka może też pełnić funkcję wieszaka, suszarki na ręczniki dzięki czterem oddzielnym uchwytom. Wysokiej jakości materiał i precyzyjne wykonanie. Półka chromowana, mocowana do ściany na korki rozporowe. Montaż ten jest solidny a niewidoczny. Niezbędny dodatek do łazienki, wyjątkowo dobrze komponuje się z wnętrzem wykończonym w stylu nowoczesnym.

Wymiary:
Wysokość: 1,5 cm
Szerokość: 20,5 cm
Długość: 56,5 cm
Rozstaw śrub montażowych: 51 cm i 55 cm

Sposób montażu: Przykręcana na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie. Ze względu na różne rodzaje budulców ścian i ich pokryć nie gwarantujemy, że dołączone mocowanie będzie odpowiednie.

GWARANCJA:
10 lat


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.
Marka Yoka Home
Materiał Mosiądz/chrom
Kod produktu: C.CO-12 PÓŁKA

Polecamy


ARCh_Półka na ręczniki mosiądz-chrom RITZ


Cena podstawowa

309,00 zł

Cena promocyjna

189.00

Stan magazynowy: powyżej 10 szt.

Ten produkt jest częścią kompletu  Zestaw łazienkowy ścienny COSMO

Ścienny zestaw łazienkowy Cosmo marki Yoka Home, wykonany z chromowanego mosiądzu o wysokim połysku, w kolorze srebrnym i z matowego szkła. Wieloetapowy proces polerowania chromu. Elementy mocowane do ściany na kołki rozporowe (znajdujące się w zestawie). Montaż ten jest solidny i niewidoczny. Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Seria Cosmo to niezbędne uzupełnienie łazienki, pasujące do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy nie tylko do prywatnych domów, ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i salonów SPA.

GWARANCJA:
10 lata


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

Logowanie/ Rejestracja