Kliknij w dodatkowe zdjęcie

Opis produktu

Przykręcany haczyk łazienkowy na ręczniki Tutti marki Yoka Home, wykonany z chromowanego mosiądzu o wysokim połysku, w kolorze srebrnym. Wieloetapowy proces polerowania chromu. Wieszak mocowany do ściany na kołki rozporowe (znajdujące się w zestawie). Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Niezbędny dodatek do łazienki, pasuje do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy nie tylko do prywatnych domów, ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i salonów SPA.

Wymiary:

Wysokość: 6 cm
Szerokość: 4,5 cm
Długość: 2,5 cm

Sposób montażu: Przykręcany na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie. Ze względu na różne rodzaje budulców ścian i ich pokryć nie gwarantujemy, że dołączone mocowanie będzie odpowiednie.

GWARANCJA:
10 lat

Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

Marka Yoka Home
Materiał Chromowany mosiądz
Kolor Srebrny
Kod produktu: C.TU-01 HACZYK

Polecamy


Haczyk łazienkowy przykręcany TITUM

Haczyk łazienkowy przykręcany LUPPI

Haczyk łazienkowy przykręcany COSMO


Cena podstawowa

56,00 zł

Cena promocyjna

44.90

Stan magazynowy: 1 szt.

Ten produkt jest częścią kompletu  Zestaw łazienkowy przykręcany TUTTI

Komplet przykręcanych akcesoriów do łazienki Tutti marki Yoka Home, wykonany z matowego szkła i chromowanego mosiądzu o wysokim połysku, w kolorze srebrnym. Wieloetapowy proces polerowania chromu. Elementy mocowane do ściany na kołki rozporowe (znajdujące się w zestawie). Montaż ten jest solidny i niewidoczny. Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Seria Tutti to niezbędne dopełnienie łazienki, pasujące do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy nie tylko do prywatnych domów, ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i salonów SPA.

GWARANCJA:
10 lata


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

 

Logowanie/ Rejestracja