Opis produktu

Przykręcany, pojedynczy wieszak na ręcznik Tutti marki Yoka Home, wykonany z chromowanego mosiądzu o wysokim połysku, w kolorze srebrnym. Wieloetapowy proces polerowania chromu. Wiesyka mocowanz do ściany na kołki rozporowe (znajdujące się w zestawie). Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Niezbędny dodatek do łazienki, pasuje do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy nie tylko do prywatnych domów, ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i salonów SPA.

Wymiary:
Wysokość: 2,5 cm
Szerokość: 6,5 cm
Długość: 60 cm
Rozstaw śrub montażowych: 56 cm i 58 cm

Sposób montażu: Przykręcany na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie. Ze względu na różne rodzaje budulców ścian i ich pokryć nie gwarantujemy, że dołączone mocowanie będzie odpowiednie.

GWARANCJA:
10 lat


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.
Marka Yoka Home
Materiał Chromowany mosiądz / szkło
Kod produktu: C.TU-02 WIESZAK

Polecamy


Wieszak na ręczniki pojedynczy TITUM

Wieszak na ręczniki pojedynczy QUANTO

Wieszak na ręczniki pojedynczy LUPPI

Wieszak na ręczniki pojedynczy COSMO


Cena podstawowa

99,00 zł

Cena promocyjna

29.90

Stan magazynowy: powyżej 10 szt.

Ten produkt jest częścią kompletu  Zestaw łazienkowy przykręcany TUTTI

Komplet przykręcanych akcesoriów do łazienki Tutti marki Yoka Home, wykonany z matowego szkła i chromowanego mosiądzu o wysokim połysku, w kolorze srebrnym. Wieloetapowy proces polerowania chromu. Elementy mocowane do ściany na kołki rozporowe (znajdujące się w zestawie). Montaż ten jest solidny i niewidoczny. Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Seria Tutti to niezbędne dopełnienie łazienki, pasujące do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy nie tylko do prywatnych domów, ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i salonów SPA.

GWARANCJA:
10 lata


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

 

Logowanie/ Rejestracja