Opis produktu

Praktyczna, szklana półka wieszana nad umywalkę łazienki. Uchwyty półki wykonane zostały z chromowanego mosiądzu wysokiej jakości. Powierzchnia szkła gładka i przyjemna w dotyku. Trwały i niewidoczny montaż na kołki rozporowe (mocowanie znajduje się w zestawie). Grubość szklanej półki: 7,5 mm. Funkcjonalny element wyposażenia łazienki, pasujący do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy do hoteli, apartamentów o wysokim standardzie.

Wymiary:

Szerokość: 13 cm
Szerokość półki: 12 cm
Długość: 52 cm

Sposób montażu: Przykręcana na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie

GWARANCJA:
10 lat


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

 

 

Marka Yoka Home
Materiał Chromowany mosiądz / szkło
Kod produktu: C.TU-04 POLKA

Polecamy


Szklana półka nad umywalkę LUPPI

Szklana półka łazienkowa TITUM

Szklana półka nad umywalkę COSMO

Szklana półka pod lustro QUANTO


Cena podstawowa

69,00 zł

Cena promocyjna

51.00

Stan magazynowy: powyżej 10 szt.

Ten produkt jest częścią kompletu  Zestaw łazienkowy przykręcany TUTTI

Komplet przykręcanych akcesoriów do łazienki Tutti marki Yoka Home, wykonany z matowego szkła i chromowanego mosiądzu o wysokim połysku, w kolorze srebrnym. Wieloetapowy proces polerowania chromu. Elementy mocowane do ściany na kołki rozporowe (znajdujące się w zestawie). Montaż ten jest solidny i niewidoczny. Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Seria Tutti to niezbędne dopełnienie łazienki, pasujące do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy nie tylko do prywatnych domów, ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i salonów SPA.

GWARANCJA:
10 lata


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

 

Ten produkt jest częścią serii  Półki szklane CHROMOWANY MOSIĄDZ

Szklane półki łazienkowe wieszane pod lustro, nad umywalkę. Uchwyty półek wykonane zostały z chromowanego mosiądzu wysokiej jakości. Trwały i niewidoczny montaż na kołki rozporowe (mocowanie dołączone w zestawie). Powierzchnia szkła bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Konieczny element wyposażenia łazienki, pasujący do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy do luksusowych apartamentów, hoteli o wysokim standardzie, stylowego ośrodka SPA. 10 lat gwarancji! PROMOCYJNE CENY!

Logowanie/ Rejestracja