Opis produktu

Dozownik na mydło w płynie Tutti marki Yoka Home, wykonany z matowego szkła i chromowanego mosiądzu o wysokim połysku, w kolorze srebrnym. Dozownik mocowany do ściany na kołki rozporowe (znajdujące się w zestawie). Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Dozownik ręczny, wyposażony w prosty w obsłudze i bezawaryjny mechanizm dozujący. Niezbędny dodatek do łazienki, pasuje do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy nie tylko do prywatnych domów, ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i salonów SPA.

Wymiary:

Wysokość: 15 cm
Szerokość: 9,5 cm
Długość: 12 cm
Średnica dozownika: 6,5 cm

Sposób montażu: Przykręcany na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie. Ze względu na różne rodzaje budulców ścian i ich pokryć nie gwarantujemy, że dołączone mocowanie będzie odpowiednie.

GWARANCJA:
10 lat


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

 

Marka Yoka Home
Materiał Chromowany mosiądz / szkło
Kod produktu: C.TU-10 DOZOWNIK

Polecamy


Dozownik naścienny COSMO


Cena podstawowa

69,00 zł

Cena promocyjna

24.50

Stan magazynowy: powyżej 10 szt.

Ten produkt jest częścią kompletu  Zestaw łazienkowy przykręcany TUTTI

Komplet przykręcanych akcesoriów do łazienki Tutti marki Yoka Home, wykonany z matowego szkła i chromowanego mosiądzu o wysokim połysku, w kolorze srebrnym. Wieloetapowy proces polerowania chromu. Elementy mocowane do ściany na kołki rozporowe (znajdujące się w zestawie). Montaż ten jest solidny i niewidoczny. Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Seria Tutti to niezbędne dopełnienie łazienki, pasujące do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy nie tylko do prywatnych domów, ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i salonów SPA.

GWARANCJA:
10 lata


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

 

Logowanie/ Rejestracja