Opis produktu

Szklana półka łazienkowa wieszana pod lustro, nad umywalkę. Uchwyty półki wykonane zostały z chromowanego mosiądzu wysokiej jakości. Montaż na kołki rozporowe (mocowanie dołączone w zestawie). Powierzchnia szkła bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Prostokątny, zaokrąglony na bokach kształt. Konieczny element wyposażenia łazienki, pasujący do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy do luksusowych apartamentów, hoteli o wysokim standardzie, stylowego ośrodka SPA.

Wymiary:
Szerokość: 14,5 cm
Szerokość półki: 12,5 cm
Długość: 52,5 cm

Sposób montażu: Przykręcana na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie. Ze względu na różne rodzaje budulców ścian i ich pokryć nie gwarantujemy, że dołączone mocowanie będzie odpowiednie.

GWARANCJA:
10 lat


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.
Marka Yoka Home
Materiał Chromowany mosiądz, szkło
Kolor Srebrny, przezroczysty
Kod produktu: C.WTI1100 SZKLANA PÓŁKA

Polecamy


Szklana półka nad umywalkę LUPPI

Szklana półka łazienkowa TUTTI

Szklana półka pod lustro QUANTO

Szklana półka nad umywalkę COSMO


Cena podstawowa

71,00 zł

Cena promocyjna

39.90

Stan magazynowy: 5 szt.

Ten produkt jest częścią serii  Zestaw łazienkowy na ścianę TITUM

Komplet przykręcanych akcesoriów do łazienki Titum marki Yoka Home, wykonany z matowego szkła i chromowanego mosiądzu o wysokim połysku, w kolorze srebrnym. Wieloetapowy proces polerowania chromu. Elementy mocowane do ściany na kołki rozporowe (znajdujące się w zestawie). Montaż ten jest solidny i niewidoczny. Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Seria Titum to niezbędne dopełnienie łazienki, pasujące do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy nie tylko do prywatnych domów, ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i salonów SPA.

GWARANCJA:
10 lata


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

Ten produkt jest częścią serii  Półki szklane CHROMOWANY MOSIĄDZ

Szklane półki łazienkowe wieszane pod lustro, nad umywalkę. Uchwyty półek wykonane zostały z chromowanego mosiądzu wysokiej jakości. Trwały i niewidoczny montaż na kołki rozporowe (mocowanie dołączone w zestawie). Powierzchnia szkła bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Konieczny element wyposażenia łazienki, pasujący do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy do luksusowych apartamentów, hoteli o wysokim standardzie, stylowego ośrodka SPA. 10 lat gwarancji! PROMOCYJNE CENY!

Logowanie/ Rejestracja