Kliknij w dodatkowe zdjęcie

Opis produktu

Pojedynczy wieszak na ręczniki przykręcany do ściany Quanto marki Yoka Home, wykonany z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu. Wieloetapowy proces polerowania chromu na wysoki połysk. Uchwyt mocowany do ściany na kołki rozporowe (dołączone w zestawie). Praktyczny dodatek do łazienki, pasujący do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy nie tylko do prywatnych domów ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i ośrodków SPA.

Wymiary:
Wysokość: 1,5 cm
Szerokość: 7 cm
Długość: 60 cm
Rozstaw śrub montażowych: 51,5 cm i 56,5 cm

Sposób montażu: Przykręcany na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie. Ze względu na różne rodzaje budulców ścian i ich pokryć nie gwarantujemy, że dołączone mocowanie będzie odpowiednie.

GWARANCJA:
10 lat


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.
Marka Yoka Home
Materiał Chromowany mosiądz
Kolor Srebrny
Kod produktu: C.CLD-IMP-7124 WIESZAK

Polecamy


Wieszak na ręczniki pojedynczy TUTTI

Wieszak na ręczniki pojedynczy COSMO

Wieszak na ręczniki pojedynczy LUPPI

Wieszak na ręczniki pojedynczy TITUM


Cena podstawowa

99,00 zł

Cena promocyjna

24.50

Stan magazynowy: powyżej 10 szt.

Ten produkt jest częścią serii  Zestaw łazienkowy naścienny QUANTO

Zestaw łazienkowy, naścienny Quanto marki Yoka Home, wykonany z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu z elementami z matowego szkła. Wieloetapowy proces polerowania chromu na wysoki połysk. Elementy mocowane do ściany na kołki rozporowe (dołączone w zestawie). Montaż ten jest niewidoczny a jednocześnie solidny. Wzornictwo i materiały takie jak w komplecie Luppi, różnicą jest że artykuły nie posiadają laserowego loga Yoka Concept. Seria Quanto to praktyczne uzupełnienie łazienki, pasujące do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy nie tylko do prywatnych domów ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i ośrodków SPA.

GWARANCJA:
10 lata


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

Logowanie/ Rejestracja