Marka:

Komplet łazienkowy 4 elementowy biały chrom - Yoka


53.3945.19 zł

Kod: CH.TILO-WHT KPL 4

Dostępność: 5szt.Opis

Zestaw akcesoriów do łazienki TILO WHITE to propozycja dla osób, które wybierają ciekawy, surowy design. 4-częściowy komplet łazienkowy w kolorze białym będzie pasował zarówno do wnętrza w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Cechami charakterystycznymi tego zestawu jest prostota, minimalizm i funkcjonalność. Sprawia to, że zestaw cieszy się ogromną popularnością. Komplet łazienkowy TILO to niezwykle funkcjonalna i wspaniale prezentująca się kolekcja akcesoriów łazienkowych o wyjątkowym wzornictwie. Prezentowane akcesoria łazienkowe wykonane są z wysokiej jakości stali malowanej na biało (mat), ozdobionej plamkami farby w kolorze czarnym.

W skład kompletu wchodzi: dozownik do mydła, kubek łazienkowy, mydelniczka oraz szczotka WC.

DOZOWNIK DO MYDŁA TILO WHITE

Podajnik do mydła wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo na biało (mat) z ozdobnymi, czarnymi plamkami. Wewnątrz dozownika znajduje się ochronny, plastikowy pojemnik na mydło w płynie. Pompka wykonana jest z tworzywa sztucznego w kolorze chrom. Dozownik w oryginalnej formie puszki w stylu retro. Powierzchnia gładka, matowa.


WYMIARY

Wysokość całkowita: 18 cm

Średnica dozownika: 8 cm

Wysokość samego pojemnika: 12 cm

Wysokość widocznej części pompki: 6 cm

Długość całkowita pompki: 5,5 cm


KUBEK ŁAZIENKOWY TILO WHITE

Kubek wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo na biało (mat) z ozdobnymi, czarnymi plamkami. Wnętrze kubka gładkie, w kolorze białym. Kubek w oryginalnej formie puszki w stylu retro. Powierzchnia gładka, matowa.

WYMIARY

Wysokość całkowita: 11 cm

Średnica kubka: 8 cm


MYDELNICZKA TILO WHITE

Wykonana jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo na biało (mat) z ozdobnymi, czarnymi plamkami. Kształt mydelniczki okrągły. Brzegi mydelniczki pokryte są ozdobnymi, wypukłymi tłoczeniami. Powierzchnia gładka, matowa.

WYMIARY

Wysokość całkowita: 3 cm

Średnica: 11 cm


SZCZOTKA TOALETOWA TILO WHITE

Pojemnik z pokrywą wykonany jest z wysokiej jakości stali malowanej proszkowo na biało (mat) z ozdobnymi, czarnymi plamkami. Powierzchnia gładka, matowa. Wnętrze pojemnika gładkie w kolorze białym. Wewnątrz pojemnika znajduje się dodatkowa zabezpieczająca, plastikowa osłonka ułatwiająca zachowanie czystości. Uchwyt szczotki wykonany ze stali w kolorze srebrnym. Wymienna główka z włosia syntetycznego w czarnym kolorze.

WYMIARY

Wysokość całkowita: 38,5 cm

Wysokość pojemnika: 27 cm

Średnica pojemnika: 9,2 cm

Średnica główki szczotki: 8 cm

Grubość kijka od szczotki: 1,5 cm

MarkaYoka Home
MateriałStal malowana proszkowo / Tworzywo sztuczne
KolorBiały - mat / Chrom
Kod produktuCH.TILO-WHT KPL 4

Ocena klientów (Brak ocen dodaj pierwszą opinię)

Produkty z serii


Sklep homus.pl

tel. 22 747 10 65
sklep@homus.pl
Biuro: ul. Bruszewska 12
Warszawa

Copyright © 2009-2019 YokaHome.pl