Kliknij w dodatkowe zdjęcie

Opis produktu

Przykręcany haczyk łazienkowy na ręczniki Cosmo marki Yoka Home, wykonany z chromowanego mosiądzu o wysokim połysku, w kolorze srebrnym. Wieloetapowy proces polerowania chromu. Uchwyt mocowany do ściany na kołki rozporowe (znajdujące się w zestawie). Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Niezbędny dodatek do łazienki, pasuje do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy nie tylko do prywatnych domów, ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i salonów SPA.

Wymiary:
Szerokość: 5,50 cm
Długość: 8,50 cm

Sposób montażu: Przykręcany na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie. Ze względu na różne rodzaje budulców ścian i ich pokryć nie gwarantujemy, że dołączone mocowanie będzie odpowiednie.

GWARANCJA:
10 lat

Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

Marka Yoka Home
Materiał Chromowany mosiądz
Kolor Srebrny
Kod produktu: C.CO-01 HACZYK

Polecamy


Haczyk łazienkowy przykręcany LUPPI

Haczyk łazienkowy przykręcany TUTTI

Haczyk łazienkowy przykręcany TITUM


Cena podstawowa

51,00 zł

Cena promocyjna

39.90

Stan magazynowy: 2 szt.

Ten produkt jest częścią kompletu  Zestaw łazienkowy ścienny COSMO

Ścienny zestaw łazienkowy Cosmo marki Yoka Home, wykonany z chromowanego mosiądzu o wysokim połysku, w kolorze srebrnym i z matowego szkła. Wieloetapowy proces polerowania chromu. Elementy mocowane do ściany na kołki rozporowe (znajdujące się w zestawie). Montaż ten jest solidny i niewidoczny. Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Seria Cosmo to niezbędne uzupełnienie łazienki, pasujące do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy nie tylko do prywatnych domów, ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i salonów SPA.

GWARANCJA:
10 lata


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

Logowanie/ Rejestracja