Kliknij w dodatkowe zdjęcie

Opis produktu

Szklana półka łazienkowa wieszana pod lustro, nad umywalkę, marki Yoka Home. Uchwyty półki wykonane zostały z chromowanego mosiądzu wysokiej jakości. Montaż na kołki rozporowe (mocowanie dołączone w zestawie). Powierzchnia szkła bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Kształt prostokątny. Konieczny element wyposażenia łazienki, pasujący do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy do luksusowych apartamentów, hoteli o wysokim standardzie, stylowego ośrodka SPA.

Wymiary:
Szerokość: 12 cm
Szerokość półki: 52 cm
Długość: 61,5 cm
Rozstaw śrub montażowych: 56 cm i 60 cm

Sposób montażu: Przykręcana na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie. Ze względu na różne rodzaje budulców ścian i ich pokryć nie gwarantujemy, że dołączone mocowanie będzie odpowiednie.

GWARANCJA:
10 lat


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.
Marka Yoka Home
Materiał Chromowany mosiądz / szkło
Kod produktu: C.CO-09 PÓŁKA

Polecamy


Szklana półka pod lustro QUANTO

Szklana półka nad umywalkę LUPPI

Szklana półka łazienkowa TUTTI


Cena podstawowa

78,5 zł

Cena promocyjna

29.90

Stan magazynowy: powyżej 10 szt.

Ten produkt jest częścią kompletu  Zestaw łazienkowy ścienny COSMO

Ścienny zestaw łazienkowy Cosmo marki Yoka Home, wykonany z chromowanego mosiądzu o wysokim połysku, w kolorze srebrnym i z matowego szkła. Wieloetapowy proces polerowania chromu. Elementy mocowane do ściany na kołki rozporowe (znajdujące się w zestawie). Montaż ten jest solidny i niewidoczny. Najwyższa jakość materiałów i precyzyjne wykonanie. Seria Cosmo to niezbędne uzupełnienie łazienki, pasujące do nowocześnie wykończonych wnętrz. Polecamy nie tylko do prywatnych domów, ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i salonów SPA.

GWARANCJA:
10 lata


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

Ten produkt jest częścią serii  Półki szklane CHROMOWANY MOSIĄDZ

Szklane półki łazienkowe wieszane pod lustro, nad umywalkę. Uchwyty półek wykonane zostały z chromowanego mosiądzu wysokiej jakości. Trwały i niewidoczny montaż na kołki rozporowe (mocowanie dołączone w zestawie). Powierzchnia szkła bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Konieczny element wyposażenia łazienki, pasujący do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy do luksusowych apartamentów, hoteli o wysokim standardzie, stylowego ośrodka SPA. 10 lat gwarancji! PROMOCYJNE CENY!

Logowanie/ Rejestracja