Opis produktu

Haczyk na ręczniki Luppi marki Yoka Home, wykonany z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu. Posiada małe, laserowe logo Yoka Concept. Wieloetapowy proces polerowania chromu na wysoki połysk. Uchwyt mocowany do ściany na kołki rozporowe (dołączone w zestawie). Praktyczny dodatek do łazienki, pasujący do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy nie tylko do prywatnych domów ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i ośrodków SPA.

Haczyk jest identyczny jak w serii Quanto - jedyną różnicą jest laserowe logo YOKA na przedniej części haczyka.

Wymiary:

Wysokość: 3,50 cm
Szerokość: 5 cm
Długość: 8 cm

Sposób montażu: Przykręcany na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie. Ze względu na różne rodzaje budulców ścian i ich pokryć nie gwarantujemy, że dołączone mocowanie będzie odpowiednie.

GWARANCJA:
10 lat


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

Marka Yoka Home
Materiał Chromowany mosiądz
Kod produktu: C.LU-01 HACZYK

Polecamy


Haczyk łazienkowy przykręcany TITUM

Haczyk łazienkowy przykręcany COSMO

Haczyk łazienkowy przykręcany TUTTI


Cena podstawowa

59,00 zł

Cena promocyjna

46.00

Stan magazynowy: 6 szt.

Ten produkt jest częścią kompletu  Zestaw łazienkowy mosiądz-chrom LUPPI

Zestaw łazienkowy, naścienny Luppi marki Yoka Home, wykonany z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu z elementami z matowego szkła. Wieloetapowy proces polerowania chromu na wysoki połysk. Elementy mocowane do ściany na kołki rozporowe (dołączone w zestawie). Posiadają małe, laserowe logo Yoka Concept. Montaż ten jest niewidoczny a jednocześnie solidny. Seria Luppi to praktyczne uzupełnienie łazienki, pasujące do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy nie tylko do prywatnych domów ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i ośrodków SPA.

GWARANCJA:
10 lata


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

Logowanie/ Rejestracja