Kliknij w dodatkowe zdjęcie

Opis produktu

Pojedynczy wieszak na ręczniki przykręcany do ściany Luppi marki Yoka Home, wykonany z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu. Posiada małe, laserowe logo Yoka. Wieloetapowy proces polerowania chromu na wysoki połysk. Uchwyt mocowany do ściany na kołki rozporowe (dołączone w zestawie). Praktyczny dodatek do łazienki, pasujący do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy nie tylko do prywatnych domów ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i ośrodków SPA.

Wymiary:
Szerokość: 7 cm
Długość: 62 cm
Długość ramienia: 59 cm
Rozstaw śrub montażowych: 57 cm

Sposób montażu: Przykręcany na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie. Ze względu na różne rodzaje budulców ścian i ich pokryć nie gwarantujemy, że dołączone mocowanie będzie odpowiednie.

GWARANCJA:
10 lat


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.
Marka Yoka Home
Materiał Chromowany mosiądz
Kod produktu: C.LU-02 WIESZAK

Polecamy


Wieszak na ręczniki pojedynczy TITUM

Wieszak na ręczniki pojedynczy COSMO

Wieszak na ręczniki pojedynczy QUANTO

Wieszak na ręczniki pojedynczy TUTTI


Cena podstawowa

112,00 zł

Cena promocyjna

19.90

Stan magazynowy: powyżej 10 szt.

Ten produkt jest częścią kompletu  Zestaw łazienkowy mosiądz-chrom LUPPI

Zestaw łazienkowy, naścienny Luppi marki Yoka Home, wykonany z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu z elementami z matowego szkła. Wieloetapowy proces polerowania chromu na wysoki połysk. Elementy mocowane do ściany na kołki rozporowe (dołączone w zestawie). Posiadają małe, laserowe logo Yoka Concept. Montaż ten jest niewidoczny a jednocześnie solidny. Seria Luppi to praktyczne uzupełnienie łazienki, pasujące do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy nie tylko do prywatnych domów ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i ośrodków SPA.

GWARANCJA:
10 lata


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

Logowanie/ Rejestracja