Opis produktu

Szklana półka łazienkowa z serii Luppi marki Yoka Home, wieszana pod lustro, nad umywalkę. Uchwyty półki wykonane zostały z chromowanego mosiądzu wysokiej jakości. Posiada małe, laserowe logo Yoka. Montaż na kołki rozporowe (mocowanie dołączone w zestawie). Powierzchnia szkła bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Konieczny element wyposażenia łazienki, pasujący do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy do luksusowych apartamentów, hoteli o wysokim standardzie, stylowego ośrodka SPA.

Wymiary:
Szerokość: 13,50 cm
Szerokość półki: 12 cm
Długość: 52 cm

Sposób montażu: Przykręcana na kołki rozporowe znajdujące się w zestawie. Ze względu na różne rodzaje budulców ścian i ich pokryć nie gwarantujemy, że dołączone mocowanie będzie odpowiednie.

GWARANCJA:
10 lat


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.
Marka Yoka Home
Materiał Chromowany mosiądz / szkło
Kod produktu: C.LU-04 PÓŁKA

Polecamy


Szklana półka pod lustro QUANTO

Szklana półka nad umywalkę COSMO

Szklana półka łazienkowa TUTTI


Cena podstawowa

79,00 zł

Cena promocyjna

49.00

Stan magazynowy: powyżej 10 szt.

Ten produkt jest częścią kompletu  Zestaw łazienkowy mosiądz-chrom LUPPI

Zestaw łazienkowy, naścienny Luppi marki Yoka Home, wykonany z wysokiej jakości chromowanego mosiądzu z elementami z matowego szkła. Wieloetapowy proces polerowania chromu na wysoki połysk. Elementy mocowane do ściany na kołki rozporowe (dołączone w zestawie). Posiadają małe, laserowe logo Yoka Concept. Montaż ten jest niewidoczny a jednocześnie solidny. Seria Luppi to praktyczne uzupełnienie łazienki, pasujące do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy nie tylko do prywatnych domów ale także do hoteli o wysokim standardzie, luksusowych apartamentów i ośrodków SPA.

GWARANCJA:
10 lata


Jak dbać?
Przetrzyj lekko wilgotną szmatką.

Ten produkt jest częścią serii  Półki szklane CHROMOWANY MOSIĄDZ

Szklane półki łazienkowe wieszane pod lustro, nad umywalkę. Uchwyty półek wykonane zostały z chromowanego mosiądzu wysokiej jakości. Trwały i niewidoczny montaż na kołki rozporowe (mocowanie dołączone w zestawie). Powierzchnia szkła bardzo gładka i przyjemna w dotyku. Konieczny element wyposażenia łazienki, pasujący do nowocześnie zaprojektowanego wnętrza. Polecamy do luksusowych apartamentów, hoteli o wysokim standardzie, stylowego ośrodka SPA. 10 lat gwarancji! PROMOCYJNE CENY!

Logowanie/ Rejestracja