Home » Zwroty

Odstąpienie od umowy (zwroty)

Krok 1: Poinformuj nas o chęci zwrotu

W ciągu 14 dni od otrzymania paczki poinformuj nas pisemnie o odstąpieniu od umowy (możesz skorzystać z gotowego formularza Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (pobierz pdf). Oświadczenie wyślij do nas e-mailem na adres sklep@homus.pl.

Krok 2: Przygotuj paczkę

Towar w stanie niezmienionym odpowiednio zapakuj i zabezpiecz przed uszkodzeniami (najlepiej użyć oryginalnego opakowania).

Krok 3: Skontaktujemy się z Tobą

Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o odstąpieniu od umowy skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia terminu odbioru paczki.

Krok 4: Odbierzemy paczkę

Paczkę z towarem odbierzemy od Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej na swój koszt - nie ponoszą Państwo kosztów przesyłki zwrotnej.

Krok 5: Zwrócimy pieniądze

Niezwłocznie po otrzymaniu towaru zwrócimy Państwu w całości uiszczoną cenę zakupionego towaru. Należy pamiętać, iż zwrotowi podlega cena towaru i nie obejmuje ona kosztów przesyłki towaru do Kupującego. W przypadku kiedy zakupione produkty zostały wysłane do Kupującego bezpłatnie (czyli przy zakupach powyżej 150 zł), zwrotowi podlega cała kwota uiszczona przez Kupującego.

Dodatkowe informacje:

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia, przed upływem wyżej określonego terminu. W tym celu mogą Państwo na przykład wysłać do nas pismo pocztą na adres sklepu (Center-Plus, sklep Homus.pl, Bruszewska 12, 03-046 Warszawa)  lub pocztą elektroniczną (sklep@homus.pl, tel. 22 747 10 65).

Mogą Państwo skorzystać z gotowego wzoru formularza odstąpienia od umowy:  Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (pobierz pdf)

Zwracany towar, w stanie niezmienionym, należy odpowiednio zapakować i zabezpieczyć przed uszkodzeniami (mogą Państwo ale nie muszą skorzystać z oryginalnego opakowania). Niezwłocznie po otrzymaniu informacji o odstąpieniu od umowy skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu odbioru paczki. Następnie odbierzemy towar za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Należy pamiętać, iż zwrotowi podlega cena towaru i nie obejmuje ona kosztów przesyłki towaru do Kupującego. W przypadku kiedy zakupione produkty zostały wysłane do Kupującego bezpłatnie, zwrotowi podlega cała kwota uiszczona przez Kupującego.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w Regulaminie oraz na dole formularza Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (link powyżej).

Logowanie/ Rejestracja