O sklepie Homus.pl


Już od 1991 roku firma Center-Plus rozwija się, tworząc własne, indywidualne wzory, zgodne z aktualnie modnymi trendami, zapewniając satysfakcję klientom o różnych stylach życia. Dekoracyjny i precyzyjnie dopracowany design, innowacyjne rozwiązania, oryginalne barwy i kształty, to tylko dopełnienie wysokiej jakości i różnorodnych materiałów, z których tworzone są nasze produkty. Urozmaicone wzornictwo od prostych i praktycznych koszyków chromowanych po ręcznie zdobione akcesoria dekoracyjne, jest zawsze nastawione na użyteczność i funkcje produktu. Tym samym, firma jest w stanie zaspokoić różne gusta i potrzeby jej klientów.

Sklep internetowy Homus.pl to ponad 1600 produktów o unikalnym wzornictwie i praktycznym zastosowaniu. Wiele z nich to autorskie projekty stworzone w naszym studiu projektowym. Nasz sklep wyróżnia się szeroką gamą asortymentu przedstawioną w jasny i profesjonalny sposób. Zdjęcia umieszczone na platformie są zdjęciami rzeczywistymi, wykonanymi w naszym własnym studio fotograficznym, a wszystkie wymiary zostały sprawdzone przez naszych pracowników. Chcemy oddać możliwie najwięcej szczegółów rzeczywistego wyglądu akcesoriów.

Wszystkie produkty wystawiane w sklepie internetowym znajdują się w naszym magazynie przy ul. Bruszewskiej 12 w Warszawie. Dzięki temu gwarantujemy wyjątkowo szybką realizację zamówień w 48 godziny od otrzymania zapłaty. Każdy artykuł przed spakowaniem i wysłaniem do klienta w zabezpieczonej paczce kurierskiej, przechodzi kontrolę jakości.


Sklep homus.pl

tel. 22 747 10 65
sklep@homus.pl
Biuro: ul. Bruszewska 12
Warszawa

Copyright © 2009-2019 YokaHome.pl