Formy płatności (na terenie Polski):

  1. Kupujący ma do wyboru poniższe formy płatności:
  • Za pobraniem - zapłata następuje do rąk kuriera, przy odbiorze przesyłki. Jest to jedyny sposób opłacenia przesyłki z dołu.
  • Karta kredytowa/płatnicza - Klient musi dysponować kartą umożliwiającą dokonywanie zakupów w Internecie (o tym czy dana karta spełnia ten warunek należy upewnić się w banku). Płatność kartą kredytową/płatniczą dokonywana jest za pośrednictwem serwisu PayU.
  • Przelew bankowy - bezpośrednio na konto Sprzedającego. Płatności należy dokonywać na konto:

 

CENTER-PLUS

Ul. Bruszewska 12

03-046 Warszawa

Santander Consumer Bank S.A.

88 1910 1048 2204 2404 3584 0005

 

W tytule przelewu Kupujący powinien podać numer zamówienia, otrzymany drogą mailową, ułatwi to Sprzedającemu weryfikację zamówienia.

  • Szybki przelew:

- przelewy, które akceptowane są przez Sprzedającego, to tzw. "szybkie przelewy" dokonane przy użyciu pośrednika serwisu PayU.pl.

- cechą szybkich przelewów jest to, że po wybraniu tej formy płatności Kupujący zostaje przekierowany na stronę wybranego z listy banku, aby dokonać przelewu pieniędzy. Lista dostępnych sposobów zapłaty poprzez serwis PayU.pl znajduje się poniżej:


Płacę z PayU

 

  1. Kupujący ma 7 dni na uiszczenie opłaty (od momentu potwierdzenia zamówienia za pomocą formularza na stronie sklepu). Po upływie tego terminu Sprzedający ma prawo anulować zamówienie.
  2. Zabezpieczenie przed oszustwami:
  • Sklep Internetowy nigdy nie wyśle do Kupującego maila z informacją, iż nagle zmieniło się konto do wpłaty, wraz z prośbą o dokonanie przelewu na nowy numer konta.
  • Jeśli Kupujący otrzyma takiego maila – nie należy dokonywać wpłaty, czy też odpowiadać na niego, należy przesłać niezmieniony e-mail do Sprzedającego na adres: kontakt@homus.pl

Logowanie/ Rejestracja