Zwroty

Odstąpienie od umowy (zwroty)

Krok 1: Poinformuj nas o chęci zwrotu

W ciągu 14 dni od otrzymania paczki poinformuj nas pisemnie o odstąpieniu od umowy (możesz skorzystać z gotowego formularza Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (pobierz pdf). Oświadczenie wyślij do nas e-mailem na adres sklep@homus.pl.

Krok 2: Przygotuj paczkę

Towar w stanie niezmienionym odpowiednio zapakuj i zabezpiecz przed uszkodzeniami (najlepiej użyć oryginalnego opakowania). Do paczki dołącz dowód zakupu (lub fakturę VAT).

Krok 3: Wyślij przesyłkę

Odpowiednio przygotowaną paczkę z towarem odeślij na adres: Sklep Homus ul. Bruszewska 12, 03-046 Warszawa. UWAGA: Nie przyjmujemy przesyłek \"ZA POBRANIEM\".

Krok 4: Zwrócimy pieniądze

Niezwłocznie po otrzymaniu towaru zwrócimy Ci w całości uiszczoną cenę zakupionego towaru. Należy pamiętać, iż zwrotowi podlega cena towaru i nie obejmuje ona kosztów przesyłki towaru do Kupującego. W przypadku kiedy zakupione produkty zostały wysłane do Kupującego bezpłatnie (czyli przy zakupach powyżej 200 zł), zwrotowi podlega cała kwota uiszczona przez Kupującego.

Dodatkowe informacje:

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy.

Jeżeli chcą Państwo skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji w drodze jednoznacznego oświadczenia, przed upływem wyżej określonego terminu. W tym celu mogą Państwo na przykład wysłać do nas pismo pocztą na adres sklepu (Center-Plus, sklep Homus.pl, Bruszewska 12, 03-046 Warszawa) lub pocztą elektroniczną (sklep@homus.pl, tel. 22 747 10 65).


Sklep homus.pl

tel. 22 747 10 65
sklep@homus.pl
Biuro: ul. Bruszewska 12
Warszawa

Copyright © 2009-2019 YokaHome.pl